Penzion & Jóga

ROZVRH HODIN JÓGY

v Penzionu Frymburk na Šumavě

Jsme přesvědčeni, že jógová praxe je dostupná všem, bez ohledu na jejich znalost, zkušenost nebo povědomí o starověké technice porozumění a nahlédnutí do samých sebe. Vytvořili jsme pro Vás prostředí, kde se mysl a tělo uvolní a Vaše pozornost má možnost soustředit se na své nitro.

Před Vaší návštěvou našich lekcí si prosím přečtěte aktuální nařízení vlády o mimořádných opatřeních spojené s návštěvou sportovišť ZDE

V případě zájmu o účast na lekci, si prosím zarezervujte místo stisknutím tlačítka „Rezervovat“.

Cena za 90min lekci je 200,- Kč. Máte možnost zakoupit si permanentku na 10+2 vstupů za 2000,- Kč. Její platnost je 90 dnů.

 

Platba vždy v hotovosti před začátkem lekce. Rezervace je nutná v tabulkách, doplňte celé jméno a uveďte: A = ano, zúčastním se, nebo N = ne, nezúčastním se. Dodržujte prosím zásady Yama a Niyama správného jogína, co se týče záznamu a změn v tabulkách. Nic a nikoho jiného prosím nemažte a omlouvy a případné dotazy posílejte pouze přes SMS dané lektorce.

 

Pokud musíte hodinu zrušit, pošlete prosím lektorce SMS. Maximálně však do 8:00 příslušného dne, kdy se lekce koná. V opačném případě, budeme požadovat náhradu za jeden vstup při Vaší další návštěvě.