ROZVRH HODIN YOGY

v Penzionu Frymburk na Šumavě

Jsme přesvědčeni, že yogová praxe je dostupná všem, bez ohledu na jejich znalost, zkušenost nebo povědomí o starověké technice porozumění a nahlédnutí do samých sebe. Vytvořili jsme pro Vás prostředí, kde se mysl a tělo uvolní a Vaše pozornost má možnost soustředit se na své nitro.

Rozvrh Yoga Frymburk
18.10. - 28.11.2021PONDĚLÍÚTERÝSTŘEDAČTVRTEK
8:30-10:00Mischa - Dopolední kurz yogy na probuzení energieMischa - Dopolední kurz na probudení energie - (otevřená lekce)
17:00-18:30Elen - Vinyasa Flow pokročilí (otevřená lekce)Mischa - Yoga pro těhotné (otevřená lekce)Elen - Zdravé záda pro mírně pokročilé (otevřená lekce)Mischa - Vinyasa Flow pokročilí (otevřená lekce)
19:00-20:30Elen - Kurz Zdravé záda (pouze pro kurz)Mischa - Kurz Yoga pro začátečníci (pouze pro kurz)Elen - Kurz Zdravé záda (pouze pro kurz)Mischa - Kurz Yoga pro začátečníky (pouze pro kurz)

V lednu se budou otvírat další kurzy, o kterých Vás budeme informovat. Do té doby máte možnost „ochutnat“ jednotlivé lekce s námi na našich otevřených hodinách. Rozvrh průběžně aktualizujeme a přibudou i nové lekce na prosinec 2021. Cena za 90min lekci je 175,-. Platba vždy v hotovosti před začátkem lekce.