Penzion & Jóga

NAŠE HISTORIE

informace o nás a o místě o které se s Vámi rádi podělíme

Česká republika – Frymburk – 720 m n.m.

Původní budova z roku 1934 byla zrekonstruována do dnešní podoby penzionu. Smyslem rekonstrukce bylo nabídnout hostům kvalitnější odpočinek, pohodlí a poklidnou atmosféru a nádherým výhledem ze všek pokojů na Lipno.

V současné době penzion s celkovou kapacitou 12 lůžek nabízí ubytování s možností snídaní ve 4 dvoulůžkových pokojích (s obytnou plochou 34 m2) a 2 apartmánech (o ploše 65 m2). Snídaně je možno poskytnout formou švédských stolů po předchozí domluvě.

Všechny pokoje, vybavené koupelnou s vyšším standartem, mají přístup na dřevěný balkón s vlastním posezením a výhledem do zahrady a na Lipno.

Pro naše hosty je k dispozici zahrada s venkovním posezením, společenská místnost s krbem, dřevěná veranda, sauna, kulečník, wifi internet, úschovna lyží a kol. Na zahradě je několik klidných zákoutí kde je možné posedět a užít si výhledu na Lipno.

Z důvodů udržení co nejvyšší kvality ubytování a tím i spokojenosti hostů se v celém areálu penzionu i zahrady nekouří.

Penzion Frymburk se nachází v pokojné lokalitě s nádherným výhledem na pýchu Národního parku Šumava, Lipno. Našim cílem je poskytovat možnost soukromí, klid a pohodlí, které se v dnešní době stávají velmi ceněnou komoditou. Proto neposkytujeme ubytování osobám mladším než 12-ti let a není umožněn pobyt domácích zvířecích přátel.

Parkovat je možno přímo v chráněném areálu a kola nebo lyže uložit do uzamčené místnosti (lyžárna).

Při začátku ubytování je třeba se seznámit s Ubytovacím řádem a Požárním řádem ubytovacího zařízení Penzion Frymburk.

Další informace a fotky můžete nalézt ve fotogalerii