Penzion & Jóga

CENÍK – letní sezóna

Přejeme Vám, abyste u nás a v okolí nalezli místa k odpočinku, kam se budete rádi vracet.

Máte zájem o více informací ohledně ubytování v Penzionu Frymburk? Neváhejte a kontaktujte nás! Zkuste náš kontaktní formulář, nebo nám zavolejte. Pokud nemáte přesnou představu o tom, jak budete chtít strávit Vaše volno, napište nám email s veškerými prosbami a my Vám obratem rádi odpovíme.

Druh ubytování                         Letní sezóna       
Obdobíčervenec,
srpen
Klasický pokoj
(pro 2 osoby)                                                        
2600,- Kč        
Apartmánový pokoj
(pro 2 osoby)                                                            
3200,- Kč     
Sleva na ubytováníod 6 nocí  10% sleva z ceny ubytování
Sauna1 hodina, max. 2 osoby - 400,- Kč

Uvedené ceny jsou s DPH za pokoj na jednu noc, bez snídaně. Snídani je možné předem přiobjednat s příplatkem 300,- Kč za osoba/noc.

Snídaně jsou zcela založené na Plant Based Diet (rostlinný původ).

Minimální délka pobytu jsou čtyři noci. Z důvodu letních dovolených, dáváme prostor hostům na týdenní pobyty.

V cenách není zahrnut rekreační poplatek úřadu Městyse Frymburk ve výši 20,- Kč za osobu a noc.

Bezplatně k použití jsou zabezpečená vysokorychlostní Wifi sít, soukromé parkoviště, venkovní biotop (bazén), zastřešený balkon s polohovacími křesly přístupný z každého pokoje s výhledem na Lipno, lyžárna – botárna – úschovna kol, společenská místnost se stolními hrami, zahrada a zahradní lehátka.

Z důvodů udržení co nejvyšší kvality ubytování a tím i spokojenosti hostů se v celém areálu penzionu i zahrady nekouří. Náš penzion se nachází v pokojné lokalitě s nádherným výhledem na pýchu Národního parku Šumava, Lipno. Naším cílem je poskytovat možnost soukromí, klid a pohodlí, které se v dnešní době stávají velmi ceněnou komoditou. Proto neposkytujeme ubytování osobám mladším než 12-ti let a není umožněn pobyt domácích zvířecích přátel.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen  vystavit  kupujícímu  účtenku.  Zároveň  je povinen zaevidovat přijatou  tržbu  u  správce  daně  online (v  případě  technického  výpadku  pak  nejpozději  do 48 hodin).