Penzion & Jóga

REZERVAČNÍ INFORMACE – letní sezóna

všeobecné informace k ubytování

Check in:

Pokoj pro Vás bude připraven v 16:00. V případě dřívějšího příjezdu nás kontaktujte. Pokusíme se pokoj pro Vás připravit dříve. Minimálně ale můžete využít prostor penzionu od 12:00

Check out:

Požádali bychom Vás o opuštění pokoje do 11:00. Zavazadla Vám ale rádi schováme, pokud se rozhodnete odjet z Frymburka o něco déle a užít si ještě jeden den volna v našem okolí.

Rezervační podmínky a zrušení rezervace:
  • Více jak 30 dní před termínem rezervace – vrátíme 100% ceny ubytování.
  • V rozmezí 7 až 29 dní před termínem rezervace – Vám vrátíme 50% z ceny ubytování.
  • V období 3 až 6 dní před termínem rezervace – Vám vrátíme 25% z ceny ubytování.
  • V době méně jak 2 dny před termínem rezervace – není možné rezervaci zrušit a vrátit peníze.

Pozn.: Naše storno podmínky vznikly na základě zkušenosti s přístupem některých hostů, nechceme tak jakkoliv odradit hosty, kterým slušná komunikace nečiní problémy. Proto v případě vážných důvodů storna ubytování nás prosím kontaktujte ihned a pokusíme se domluvit na variantě vhodné pro obě strany. Děkujeme za pochopení.

Co se stane pokud přijedu později a nebo budu chtít odejít dříve?

V případě, že plánujete přijet po 20:00, dejte nám o tom prosím vědět ať s Vámi počítáme, v opačném případě zřejmě nenajdete nikoho kdo by Vám otevřel :-). Pokud se rozhodnete odjet dříve, budeme se bohužel držet našich storno podmínek.

Jak mohu platit?

Veškeré rezervace je potřeba potvrdit písemnou formou a po odsouhlasení veškerých detailů Vám vystavíme zálohovou fakturu na 100% smluvené částky. Rezervace je platná až připsáním částky na náš účet. V případě rezervace v den příjezdu je platba možná pouze hotovostí. Kreditní karty bohužel nepřijímáme.

Děti v našem Penzionu?

Našim cílem je poskytovat možnost soukromí, klid a pohodlí, které se v dnešní době stávají velmi ceněnou komoditou. I přesto, že sami máme děti rádi, neposkytujeme ubytování osobám mladším než 12-ti let.

Prostory pro kuřáky a kde mohu kouřit?

Z důvodů udržení co nejvyšší kvality ubytování a tím i spokojenosti hostů je v celém areálu penzionu i zahrady přísný zákaz kouření.

Mohu sebou přivést na penzion svého zvířecího přítele?

I přesto, že sami máme zvířátka rádi, víme, že jejich potřeby ovlivnit nelze, proto pro zachování nejvyšší kvality ubytování a tím i spokojenosti hostů není  v celém areálu penzionu i zahrady povolen pohyb jakýchkoliv zvířat.

Jak dlouho si mohu dopřát svou snídani?

Snídani se pro Vás snažíme nachystat co nejčerstvější, proto je domluva na čase s Vámi pro nás důležitá. Moc dobře víme jak je snídaně důležitá pro krásný start dne, máme je tedy normálně pro Vás připravené do 10:00.

Na tomto odkaze můžete najít restaurace v okolí Frymburka a užít si tak další menu dne u našich kolegů.

Sauna

Pro Vaš příjemnější zážitek z pobytu v Penzionu Frymburk můžete využít naší saunu. Jen je potřeba nás informovat alespoň hodinu dopředu, abychom Vám vše připravili.

Jiný dotaz?

Pokud Vás napadne jakákoliv jiná otázka, neváhejte nás kontaktovat například prostřednictvím kontaktního formuláře.