YOGA A YOGOVÉ POBYTY

v Penzionu Frymburk na Šumavě

O nás

Vytvořili jsme pro vás prostředí, kde se mysl a tělo uvolní a Vaše pozornost má možnost soustředit se na své vnitro. Krásny výhled z yoga shaly nejen na hladinu Lipna, ale i její teplé a útulné prostředí Vás natolik uchvátí, že vám to umožní ponořit do sebe sama. Nádherná prosklená shala je součástí Penzionu Frymburk situovaného na výběžku malebného městyse Frymburk s krátkou dostupností do centra a zároveň poskytuje naprostý klid a ticho s výhledem na Lipno. Kromě pravidelných lekcí, organizujeme víkendové pobyty s různi tematikou, workshopmi, ceremoniemi v komornějších skupinách. U nás najdete nejen naprostý klid a ticho, ale především prostor na načerpaní energie a regeneraci těla, mysli a také Vaší duše.

 

Yoga víkend 5.-7.11.2021 Novoluní v znamení Štíra

Tento víkend je časově situován, aby s přicházejícím Novoluním využil energie kolem Nového Měsíce , které jsou mnohem silnější. Čas okolo Novoluní poskytuje možnost na pročištění a opuštění starých nepotřebných myšlenek a pocitů, na doplnění energie a obnovení sil. Symbolizuje začátek nového cyklu a přináší obrovské množství energie. Či už po stránce fyzické, emoční nebo duševní.

Náš listopadový yoga víkend zahájíme pátečním seznámením se a jemně dynamickou yoga praxí ukončenou relaxací yoga nidra, který téměř každý z nás v pátek podvečer potřebuje. Sobotní ráno si zpestříme dynamičtější detoxikační praxí, a poté si společně vychutnáme snídaně. Celý sobotní den bude ve Vaši režii a můžete ho prožít tak, jak vám to zrovna bude vyhovovat, či už procházkou nebo menším cyklo výletem v okolí, kde na Vás čekají nádherné stezky. Anebo jenom můžete sedět na terásce a užívat, prožívat pohled na klidnou hladinu Lipna. Pozdní odpoledne se znovu společně sejdeme u Yinové praxi, která Vám restartuje parasympatický nervový systém a nádherně připraví na kakaovou ceremonii, kde se seznámíte s touto zázrační medicínou a najdete prostor na sebereflexi, otevření srdce a nalezení kouzla ve Vás i mimo Vás. Zbytek večere bude poklidný a ve Vaše režii. Nedělní ráno se bude nést v pohodovém duchu, s ranním lehkým yoga flow a bohatými snídaněmi v shale. Není kam se náhlit a pokoje můžete vyklidit až kolem 14te, což Vám ponouká další prostor na poznávaní okolí Frymburku.

Co Vás čeká

  • Yogový program s vegetariánskou/vegánskou snídaní
  • Ubytovaní v nádherném Penzione Frymburk, který budeme mít pouze pro náš pobyt
  • Kakaová ceremonie s ceremoniálním kakaem z Jižní Ameriky
  • Krásná okolní příroda a mnoho možností, kam vyrazit na výlet

V cene pobytu ( 4 400,- Kč) pro jednu osobu je zahrnuto:

  • ubytovaní s parkováním v Penzione Frymburk 2noci/3dni yogy
  • vegetariánská/vegánska snídaně
  • občerstvení
  • yogový program (bližší info v email)
  • kakaová ceremonie

Víkendem Vás povede lektorka Mischa

Mischa našla vášeň pro yogu již na vysoké škole, a tuto vášeň prohloubila v Austrálii, kde žila 9 let. Zamilovala se nejen do fyzických aspektů yogy, ale filozofie yogy jako životní styl, napojení těla na dech, mysl, srdce a duši. Mezi její každodenní ranní rituály patřili rána na pláži, kde pozorovala východ sluníčka, meditovala, praktikovala pranayamu, fyzickou praxi anebo jen  naslouchala vlnám a zpívala mantry. Po dobu jejího života v Sydney získala kvalifikaci asistenta yogového instruktora a prohloubila své zkušenosti absolvováním různých workshopů. Další její cesta vedla do Indie, kde dokončila mezinárodně rozeznatelný yogový certifikát Raja yogy ve Svatém městě Pushkar. Následoval kurz Poweryogy a Hatha yoga v Prahe pod vedením Václava Krejčíka. Své vědomosti rozšiřuje dále o nadstavbu Yin yogy kurzu. Je milovníkem kakaa jako medicíny, organizátorem kakao ceremónií, a nadšencem porozumění hlasu srdce. Při svých lekcích přenáší lásku a radost, kterou yoga přináší ji. Je na své vlastní yogový cestě a neustále prohlubuje svoje zkušenosti a znalosti, a to především svojí vlastní praxí yogového životního stylu v každodenním živote.