Penzion & Jóga

PRONÁJEM PROSTOR

udělejte si víkend podle Vašich představ

Od roku 2021 jsme naši nabídku po rozsáhlé rekonstrukci zaměřili i na poskytovaní a organizovaní jógových akcí. Sami se józe věnujeme už mnoho let. Proto bylo pro nás potěšující, že jsme mohli vytvořit novou krásnu jóga shalu v srdci Šumavy s nádherným a nerušeným výhledem na vodu. Rádi bychom se o toto naše místo podělili a možná i touto cestou Vám nabídli možnou spolupráci, zejména formou pronájmu jóga shaly, připadně celého penzionu, jako nabídku nového zážitku pro Vaše klienty. Sami organizujme vlastní jógové víkendové pobyty, semináře a pravidelné jógové lekce v průběhu týdne.

Období pronájmu:

Penzion Frymburk je Vám k dispozici na v období od září do května. Ubytování v penzionu včetně využití jóga shaly nabízíme od 2 nocí.

Součástí pronájmu je:

  • neomezený přístup do shaly
  • parkovaní v areálu penzionu – max. 7 aut
  • Wifi síť
  • finská sauna s kapacitou dvou osob za extra příplatek 300,-/hodina.

Vybavení penzionu a jóga shaly:

Jóga shala je moderně a technicky vybavená; například podlahovým topením, kvalitním hudebním ozvučením, regulovatelnou intenzitou osvětlení, velkou zrcadlovou stěnou a především poskytuje neomezený výhled do zahrady a na Lipno. Součástí pronájmu jóga shaly je plnohodnotná výbava jógovými pomůckami (bloky, bolstry, pásky, deky, podložky, všechno pro 15 osob). Maximální kapacita v komfortním módu je 14 osob.

Náš penzion nabízí 4 pokoje (35 m2) a 2 apartmány (65 m2). Pokoje jsou přizpůsobené pro 2 osoby, abychom byli schopni zabezpečit dostatečný prostor a soukromí s možností oddělených postelí. Apartmány mají velkou koupelnu a menší kuchyňku pro základní přípravu potravin. Tato kuchyňka není vhodná pro přípravu stravy všech účastníků pobytu. Součástí apartmánů je ložnice s velkou manželskou postelí a obývací místnost, s možností připravit třetí lůžko. Všechny pokoje a apartmány jsou  situované na jih s výhledem do zahrady a na lipno. Maximální kapacita penziónu je 14 osob včetně instruktorů. 

Snídaně:

  • Za cenu 250,-/osoba/den Vám rádi připravíme domácí snídaně na rostlinné bázio formou bohatých švédských stolů přímo a jedině u nás v penzionu.
  • Za cenu 250,-/osoba/den máte možnost klasických kontinentálních snídaní v Hotelu Maxant (cca 200m od nás).

Večeře:

  • V našem penzionu nenabízíme vlastní večeře. Domluvili jsme spolupráci s Hotelem Maxant, kde je možnost rezervovat si salónek pro celou skupinu s možnosti výběru rostlinné, vegetariánské nebo tradiční kuchyně a jednotným menu pro celou skupinku. Pokud se rozhodnete využít tuto možnost, rádi Vám poskytneme kontakt na majitele restaurace a sami si dohodnete stravovaní, které vyhovuje Vašim požadavkům.

Celý areál našeho penzionu je plně nekuřácký. Neposkytujeme ubytování pro domácí mazlíčky a pro osoby mladší jak 12 let.

Storno podmínky:

V případě nezbytného zrušení Vaší rezervace z důvodu vládních nařízení se pokusíme společně najít náhradní termín. Pokud se nám nepodaří najít vyhovující termín v následujících měsících, vrátíme Vám peníze.

Po potvrzení vhodného termínu, Vám bude vystavena zálohová faktura ve výši 10 000,-Kč. Po jejím zaplacení bude Vaša rezervace platná. Daňový doklad – fakturu ve výši doplatku zasíláme 14 dní před Vaším termínem, se splatností 7 dní. Rezervaci je možné stornovat zdarma 60 dní před Vašim víkendem, v době kratší než 60 dní se záloha nevrací.

Covid opatření:

Tak jako ostatní firmy i my musíme dodržovat nařízení vlády a proto Vás žádáme, aby všichni účastníci splnili aktuální platná vládní nařízení, která jsme povinni kontrolovat.

V případě zájmu o jakoukoliv spolupráci nás prosím kontaktujte.